yplomy - to nie tylko ozdobne nagrody. Dyplom to każdy bogato ozdobiony tekst ważnego dokumentuwymagającego odpowiedniej oprawy. Dyplomami mogą mieć być listy gratulacyjne i gratyfikacyjne, certyfikaty, wyróżnienia, akty erekcyjne. Wszystkie te usługi oferujemy w naszej pracowni.

Wierzymy w zasadę decorum i wychodzimy z założenia, że każda uroczysta okazja wymaga adekwatnej, estetycznej oprawy graficznej. Dlatego też proponujemy naszym klientom wypisywanie dowolnym krojem każdego dokumentu, jaki sobie zażyczą. W naszej długiej historii były to już listy gratulacyjne i nominacje doktorskie, listy zaręczynowe, akty jubileuszowe, erekcyjne, a nawet chowane w "kapsułach czasu" listy dla potomnych. Wszędzie tam, gdzie trzeba było napisać treść elegancko, dystyngowanie, ozdobnie, tak, aby podkreślić tym pismem wagę sytuacji - nasi Klienci znajdowali u nas pomoc. 

Zlecenia dyplomowe są o tyle skomplikowane, że wymagają bardzo indywidualnego podejścia. Obfitość technik, które oferuje kaligrafia: od zwykłego pisma, przez iluminację, złocenia, malunki temperą, aż po delikatne, filigranowe ornamenty i bordiury, pozwala dostosować każdy dyplom i pracę do indywidualnych potrzeb. Wycena zleceń tego typu, jak również czas realizacji, ustalana jest indywidualnie.